Продава се Едностаен апартамент в Бяла – 39 кв.м за 1406 €/кв.м

  • 54,800€
  • 1,405€/m²
Област Варна, гр. Бяла
Продава се Едностаен апартамент в Бяла - 39 кв.м за 1406 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Бяла - 39 кв.м за 1406 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Бяла - 39 кв.м за 1406 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в Бяла - 39 кв.м за 1406 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 39
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Private
Област Варна, гр. Бяла
  • 54,800€
  • 1,405€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 39
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Продава се уютно, напълно обзаведено студио в централната част на гр. Бяла (зад T-Market).39 кв.

Жилището е оборудвано с всички необходими мебели и техника и се състои от:

входно антре,

всекидневна с кухня,

удобно двойно легло (160х200),

баня с тоалетна,

тераса.

Комплексът разполага с басейн, контролиран достъп и паркинг.

Годишната такса поддръжка е 300 евро.

Подходящо е както за целогодишно живеене, така и за отдаване под наем за нощувки.

Без комисионна от купувача!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 54,800€
  • Size: 39 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Бяла
  • Region Област Варна