Продава се Едностаен апартамент в Несебър – 38 кв.м за 1316 €/кв.м

  • 50,000€
  • 1,316€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Продава се Едностаен апартамент в Несебър - 38 кв.м за 1316 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Несебър - 38 кв.м за 1316 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 38
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 50,000€
  • 1,316€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 38
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Продава се уютно студио в Несебър с голяма тераса с изглед към басейна. Има всички необходими мебели и оборудване за комфортен престой. Затворен комплекс с три басейна и детска площадка се намира само на 300 метра от морето. Цялата инфраструктура е наблизо. Добър вариант както за инвестиция, така и за живеене. Акт 16 .#4611

Продается уютная студия в городе Несебър с большой террасой с видом на бассейн. Имеется вся необходимая мебель и техника для комфортного проживания. Закрытый комплекс с тремя бассейнами и детской игровой площадкой находится всего в 300 метрах от моря. Рядом вся инфраструктура. Хороший вариант для инвестиций и для жизни. Акт 16 .#4611

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 50,000€
  • Size: 38 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Несебър
  • Region Област Бургас