Продава се Едностаен апартамент в Несебър – 46 кв.м за 883 €/кв.м

  • 40,590€
  • 882€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Едностаен апартамент в Несебър - 46 кв.м за 883 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 46
  • sqm
  • 2016
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 40,590€
  • 882€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 46
  • sqm
  • 2016
  • Building Year

Description

ТОП оферта! Апартаменти в бутиков комплексът на 150 метра от плажа. Едностаен апартамент на партер с площ 46 кв.м. Имотът състои се от антре, стая с кухненски бокс, баня, голяма тераса. Продава се необзаведен. Подходящ за целогодишно пребиваване.

 
Акт 16
Несебър, Младост
Комплексът е построен  в  елегантен италиански стил, оснащен с контролиран достъп и видеонаблюдение. Разполага с паркинг, спа център, ресторант, детска площадка. Близо има супермаркет Жанет, ресторанти и автобусна спирка.

Годишна такса поддръжка – 10,32 евро/кв.м. с ДДС.

Обади се и цитирай този код: 550900.

Details

Updated on September 18, 2022 at 9:12 pm
  • Price: 40,590€
  • Size: 46 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2016
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 6
  • Heating: Без отопление
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Несебър
  • Region Област Бургас