Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Мараша – 36 кв.м за 2109 €/кв.м

  • 75,900€
  • 2,108€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Мараша - 36 кв.м за 2109 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Мараша - 36 кв.м за 2109 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Мараша - 36 кв.м за 2109 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 36
  • sqm
  • 2007
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
  • 75,900€
  • 2,108€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 36
  • sqm
  • 2007
  • Building Year

Description

ТОП ИНВЕСТИЦИЯ/ПЛАТЕНИ ТАКСИ ЗА ПОДДРЪЖКА/ГОЛЯМА ВЪЗВРАЩАЕМОСТ

Никол Дончева – 08******50 Детайлна информация на : www.novdom1.bg – Реф. №81128

Параметри на имота:

– Брой стаи:1

– Брой спални:1

– Брой балкони:1, предлагащ приятно пространство за кафе паузи на открито

– Брой бани с тоалетни:1, обзаведена със стилен чисто нов шкаф за под мивката и шкаф с огледало

– Асансьор:Да, за удобен достъп до вашия етаж

– Мазе:Включено, добавяйки допълнително място за съхранение

Предимства на имота:

– Платени такси: Таксите за поддръжка на общите части са напълно покрити до края на годината, спестявайки ви грижи и допълнителни разходи

– Възможности за инвестиция:Супер възвращаемост при отдаване под наем, както дългосрочно, така и за краткосрочни наеми в Airbnb. Кварталът е изключително търсен, което гарантира бързо реализиране на доходи

За квартала:

Мараша е един от най-оживените и търсени квартали в Пловдив. Близостта до центъра, парк, магазини и училища го прави предпочитан избор за живеене. Изключителната му локация предлага удобство и комфорт на обитателите си.

Не пропускайте възможността да притежавате този прекрасен апартамент, който съчетава уют, удобство и отлични инвестиционни перспективи! Свържете се с нас за оглед!

„Консултант Недвижими Имоти „ : Никол Дончева – 08******50

Моите Контакти за Въпроси, Коментари и Огледи :

Телефон Всеки Ден от 8:30 до 22:30