Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Остромила – 33 кв.м за 1304 €/кв.м

  • 43,000€
  • 1,303€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • Apartment
  • Property Type
  • 33
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • 43,000€
  • 1,303€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 33
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! Разсрочени схеми на плащане! Гарантирана цена до Акт 16!

Компания за недвижими имоти ”Deluxe Homes” има удоволствието да Ви представи едностаен апартамент с покривна тераса в един от най-перспективните райони на гр. Пловдив – кв. Христо Смирненски.

• Основни характеристики:

Разпределение: Предверие, дневна с кухня и трапезария, баня и тоалетна и покривна тераса с обща площ 13,50 кв.м

Местоположение: Най – добрата локация в близост до парк “Отдих и култура“, до големите магазини, автобусни спирки, удобен изход на околовръстен път. Уютен жилищен комплекс с ограничен достъп.

• на 400 м от Гребна база Пловдив (10 минути пеша);

• на 100 м от булевард „Пещерско шосе“;

• на 220 м от булевард „Шести септември“;

• на 5 км от централна поща.

Доставяме резултатите, които сме обещали. Създаваме очаквания на клиентите си, които можем да посрещнем.

Инвестираме доверие, както в екипа си, така и в клиентите си.

”Deluxe Homes” предлага:

• Посредничество при покупка и продажба на недвижим имот.

• Сътрудничество за всякакъв вид кредитиране.

• Управление на имоти.

• Юридическо съдействие.

• Следпродажбени услуги.

• Безплатна консултация в наш офис.

• Работно време всеки ден от 08:00 до 21:00.

Не пропускайте възможността да разгледате този имот! Свържете се с нас за допълнителна информация и уговаряне на огледи!

КОД НА ОБЯВАТА: 140110

Details