Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия – 36 кв.м за 1750 €/кв.м

  • 62,999€
  • 1,750€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 36 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 36 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 36 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 36 кв.м за 1750 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 36
  • sqm
  • 1984
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 62,999€
  • 1,750€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 36
  • sqm
  • 1984
  • Building Year

Description

Топ място! Слънчев и светъл. Намира си в близост до ТЦ Форум и Поликлиниката. Преустроен, състои се от кухня, стая, тераса, коридор, баня и тоалетна. Втори жилищен етаж. Изложение юг. ПВС дограма, ламинат. Свободно, безпроблемно паркиране. За контакти 08******76.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 62,999€
  • Size: 36 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 1984
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 8