Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия – 38 кв.м за 1606 €/кв.м

  • 60,999€
  • 1,605€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 38 кв.м за 1606 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 38 кв.м за 1606 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 38 кв.м за 1606 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 38 кв.м за 1606 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 38 кв.м за 1606 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия - 38 кв.м за 1606 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 38
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 60,999€
  • 1,605€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 38
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Референтен номер: 3179. ОТРЕМОНТИРАН ГАРАНЦИОНЕН 8 ГОДИНИ ПОКРИВ! РЕАЛНА КВАДРАТУРА! С НАЕМАТЕЛ!

Предлагаме ви едностаен апартамент на предпочитана локация в кв. Тракия и района на Пощата!

Основни характеристики на имота:

– Площ: 36 кв.м + 2 кв.м избено помещение

– Разпределение: Дневна, кухненски бокс, баня с тоалетна, коридор, тераса и прилежащо избено помещение

– Вид строителство: Панел

– Изложение: Югоизток

– Етажност: 8ет. от 8ет. (асансьор)

– Паркиране: Удобен и безплатен паркинг пред блока

Апартаментът се продава без съвременни подобрения, което ви дава възможността да го отремонтирате и обзаведете по ваш собствен вкус! Сградата е с току – що отремонтиран гаранционен 8 години покрив! Намира се на тиха и спокойна локация в района на Пощата в кв. Тракия!

Чудесен имот, както за живеене така и за инвестиция за отдаване под наем! Готов наемател!

За повече информация и организиране на огледи, моля, свържете се с нас на посочения номер, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 3179

Лайт Хоум имоти е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, както и съдействие при подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 60,999€