Продава се Едностаен апартамент в Пловдив, Тракия – 43 кв.м за 990 €/кв.м

  • 42,555€
  • 990€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • Apartment
  • Property Type
  • 43
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 42,555€
  • 990€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 43
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Без комисионна от купувач – цената е директно от инвеститор!

Едностаен апартамент в Тракия

Нова сграда с качествено строителство

Цена: 42 555 евро

Квадратура: 42.83 кв.м.

Етаж: 4

Осигурено паркиране

Предстоящ АКТ 16 – края на 2026 г.

Прекрасна възможност за нов дом или инвестиция!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 42,555€
  • Size: 43 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 8