Продава се Едностаен апартамент в Приморско – 40 кв.м за 1267 €/кв.м

  • 50,652€
  • 1,266€/m²
Област Бургас, гр. Приморско
Продава се Едностаен апартамент в Приморско - 40 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Приморско - 40 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Приморско - 40 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в Приморско - 40 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Едностаен апартамент в Приморско - 40 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Едностаен апартамент в Приморско - 40 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Едностаен апартамент в Приморско - 40 кв.м за 1267 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 2022
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Приморско
  • 50,652€
  • 1,266€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 2022
  • Building Year

Description

Доминита предлага за продажба хубаво студио в нова жилищна кооперация в гр. Приморско.

Сградата е въведена в експлоатация през 2022г., качествено строителство, населена, с добре подържани общи части и двор. Осигурено паркиране за собствениците в рамките на имота. Добри междусъседски отношения. Самостоятелни партиди за ток и вода.

Студиото е разположено на първи етаж на сградата. Южно изложение.

Състои се от предверие, стая с кухненски бокс и спален кът, тераса, баня със санитарен възел.

Продава се с наличното обзавеждане и оборудване. Подходящ е както за целогодишно ползване, така и за отдаване под наем.

Мога да предложа и още едно студио в същата сграда.

Реф. № A-20145036

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 50,652€
  • Size: 40 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2022
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Приморско
  • Region Област Бургас