Продава се Едностаен апартамент в София, Дружба 2 – 42 кв.м за 2858 €/кв.м

  • 120,000€
  • 2,857€/m²
Област София-град, гр. София, Дружба 2
Продава се Едностаен апартамент в София, Дружба 2 - 42 кв.м за 2858 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в София, Дружба 2 - 42 кв.м за 2858 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в София, Дружба 2 - 42 кв.м за 2858 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в София, Дружба 2 - 42 кв.м за 2858 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Едностаен апартамент в София, Дружба 2 - 42 кв.м за 2858 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 42
  • sqm
  • 1987
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Дружба 2
  • 120,000€
  • 2,857€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 42
  • sqm
  • 1987
  • Building Year

Description

Инвест Пропъртис предлага за продажба класическа гарсониера в кв. Дружба 2. Блокът е от 1987 год., от последните панели. В близост до спирки на градски транспорт, магазини, заведения, училища, до детска градина. Поддържано околоблоково пространство, с градинки и детски площадки пред блока и зад него. Достатъчно място за паркиране. Входът е поддържан със сменена дограма. Апартаментът е с изцяло източно изложение. Разпределение: хол с голям балкон, тип лоджия пред него, кухня с врата към балкона, баня с тоалетна (вана и плочки, които са стари, но здрави и добре изглеждащи), коридор. В хола има естествен паркет. Прилежащо мазе. За контакти: Ангелова 08******92

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 120,000€
  • Size: 42 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 1987
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Полуобзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Дружба 2