Продава се Едностаен апартамент в София, Хиподрума – 33 кв.м за 3400 €/кв.м

  • 112,200€
  • 3,400€/m²
Област София-град, гр. София, Хиподрума
Продава се Едностаен апартамент в София, Хиподрума - 33 кв.м за 3400 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в София, Хиподрума - 33 кв.м за 3400 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 33
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Хиподрума
  • 112,200€
  • 3,400€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 33
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Заменям апартамент 33м², в центъра на София, до Мол София, ЕПК на 12 ет от 14. Търся по-голям или подобен в центъра на София или кв. Хиподрума с доплащане. Апартамента е след основен ремонт. Състои се от коридор, малък бокс, стая и баня с тоалетна. Входа е поддържан и чист, той и асансьорите са с чип. В зимния период температурата вътре е над 20° и това не налага използване на парно. Също има и панорамна гледка към храма Александър Невски и Витоша.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 112,200€
  • Size: 33 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: ЕПК
  • Floor: 12-ти
  • Total Floors: 14