Продава се Едностаен апартамент в София, Люлин 2 – 35 кв.м за 2258 €/кв.м

  • 79,000€
  • 2,257€/m²
Област София-град, гр. София, Люлин 2
Продава се Едностаен апартамент в София, Люлин 2 - 35 кв.м за 2258 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в София, Люлин 2 - 35 кв.м за 2258 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в София, Люлин 2 - 35 кв.м за 2258 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в София, Люлин 2 - 35 кв.м за 2258 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 35
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Люлин 2
  • 79,000€
  • 2,257€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 35
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Пандора естейт продава ексклузивно.

Реф. № 110155.

Прекрасен едностаен апартамент в кв. Люлин 2, подходящ като инвестиционен имот.

Цена: 79,000 евро.

Площ: 35 кв.м., предоставяща уют и компактност.

Етаж: 7 от 7, с удобен достъп до всички необходими услуги.

Тип строителство: тухла от 2017 г., с модерен и качествен дизайн.

Апартаментът е чудесен избор за първи дом или инвестиция с висока възвръщаемост.

Имотът се предлага само за директни клиенти на агенцията.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 79,000€
  • Size: 35 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 7
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Люлин 2