Продава се Едностаен апартамент в София, Витоша – 40 кв.м за 2975 €/кв.м

  • 119,000€
  • 2,975€/m²
Област София-град, гр. София, Витоша
  • Apartment
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Витоша
  • 119,000€
  • 2,975€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

Имотен Център България ви представя едностаен апартамент в кв.Витоша. Разполага с бърз достъп до бул. “Симеоновско шосе” и Околовръстен път, в близост до магазини и заведения, спирки на градски транспорт, бъдеща метростанция.

Имотът се състои от входно антре, стая с кухненски бокс, баня с тоалетна, тераса.

Изложението е южно.

Идеален за инвестиция – с готов наемател.

Агенцията предлага безплатно професионално съдействие за банково кредитиране.

За повече информация, огледи и още актуални предложения се свържете с нас на посочения номер.

Водещ брокер: Кристин Йорданова

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 119,000€
  • Size: 40 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 11