Продава се Едностаен апартамент в Тутракан – 43 кв.м за 801 €/кв.м

  • 34,425€
  • 800€/m²
Област Силистра, гр. Тутракан
Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Едностаен апартамент в Тутракан - 43 кв.м за 801 €/кв.м - Снимка #15
  • Apartment
  • Property Type
  • 43
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Private
Област Силистра, гр. Тутракан
  • 34,425€
  • 800€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 43
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Частно лице Продавам 1-стаен апартамент на улица Димчо Дебелянов в кв. Родина 2 в близост до уч. Олимпи Панов . Много добро състояние , напълно обзаведен готов за нанасяне. За повече инфо по тел. Възможни са огледи делнични дни след 19:30ч . Моля агенции да ме търсят само при наличие на конкретен клиент.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 34,425€
  • Size: 43 кв.м
  • Стая: 1
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Тутракан
  • Region Област Силистра