Продава се Етаж от къща в Бургас, Ветрен – 252 кв.м за 993 €/кв.м

  • 250,000€
  • 992€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Ветрен
  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 252
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Ветрен
  • 250,000€
  • 992€/m²

Накратко за имота

  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 252
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Компания Х представя на Вашето внимание етаж от къща Ветрен.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: . Ветрен съчетава предимствата на градския живот с атмосферата на малко населено място.

Идеален за семейства, търсещи уют и сигурност в непосредствена близост до морето.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището разполага с площ 252 кв.м., състои се от хол с кухненски бокс,спални, гардеробна, баня с тоалетна и тераса.

СЪСТОЯНИЕ: За удобство и комфорта на новите собственици,къщата се предлага напълно обзаведена.Разполага с всичко необходимо за едно домакинство.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******83 и цитирайте кода към имота: 81095

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 250,000€
  • Size: 252 кв.м
  • Building Year: 2000
  • Property Type: Етаж от къща
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick