Продава се Етаж от къща в Пловдив, Кючук Париж – 75 кв.м за 1644 €/кв.м

  • 123,300€
  • 1,644€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
Продава се Етаж от къща в Пловдив, Кючук Париж - 75 кв.м за 1644 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Етаж от къща в Пловдив, Кючук Париж - 75 кв.м за 1644 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Етаж от къща в Пловдив, Кючук Париж - 75 кв.м за 1644 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Етаж от къща в Пловдив, Кючук Париж - 75 кв.м за 1644 €/кв.м - Снимка #7
  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1982
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 123,300€
  • 1,644€/m²

Накратко за имота

  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1982
  • Building Year

Description

При интерес относно имота или за още много други предложения, свържете се с нас !

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 123,300€
  • Size: 75 кв.м
  • Building Year: 1982
  • Property Type: Етаж от къща
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3
  • Heating: Electricity
  • City Пловдив
  • Region Област Пловдив
  • Квартал Кючук Париж