Продава се Етаж от къща в Разград, Житница – 120 кв.м за 978 €/кв.м

  • 117,300€
  • 977€/m²
Област Разград, гр. Разград, Житница
Продава се Етаж от къща в Разград, Житница - 120 кв.м за 978 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Етаж от къща в Разград, Житница - 120 кв.м за 978 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Етаж от къща в Разград, Житница - 120 кв.м за 978 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Етаж от къща в Разград, Житница - 120 кв.м за 978 €/кв.м - Снимка #7
  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Разград, гр. Разград, Житница
  • 117,300€
  • 977€/m²

Накратко за имота

  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Агенция K&G предлага на вашето внимание :

Етаж от кооперация в кв ” Житница ”

Имота е със ЗП ; 120 кв.м ,две тавански помещения всяко от което със ЗП : 7 кв.м

Имота се състои от : коридор , хол , трапезария с преход към кухнята , две спални , самостоятелна баня и тоалетна , килер .

Имота е в много добро състояние !

Цена – 230 000 лева

За огледи и повече информация , относно имота или други атрактивни предложения на агенцията не се колебайте да ни потърсите : 08******91 или на ЛС !

Обади се и цитирай този код Е- 021

АГЕНЦИЯ K&G – КЛЮЧЪТ КЪМ ВАШИЯТ НОВ ДОМ

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 117,300€
  • Size: 120 кв.м
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Етаж от къща
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3
  • Heating: Electricity
  • City Разград
  • Region Област Разград
  • Квартал Житница