Продава се Етаж от къща в Търговище, Център – 81 кв.м за 1700 €/кв.м

  • 137,700€
  • 1,700€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Център
Продава се Етаж от къща в Търговище, Център - 81 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Етаж от къща в Търговище, Център - 81 кв.м за 1700 €/кв.м - Снимка #5
  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 81
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Център
  • 137,700€
  • 1,700€/m²

Накратко за имота

  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 81
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Етаж от къща с отлична локация и удобно разпределение!

Представяме ви уютен и светъл втори етаж от къща в гр. Търговище – идеален избор за двойка или семейство, което търси простор и комфорт в комбинация с уюта на къща.

Характеристики на имота:

Площ: 81 м²

Етаж: 2 от 2 (етаж от къща)

Строителство: Тухла

Изложение: Юг / Изток

Разпределение:

Спалня

Хол с кухня

Баня и тоалетна

Маза – 2 броя

Имотът остава напълно обзаведен

Цена: 270 000 лв.

Обадете се: 08********14

Възможност за ипотечен кредит!

Ние ще ви съдействаме при избора на най-добрите условия за финансиране.

Нуждаете се от ремонт или обновяване? С „Инвест Билд“ можем да ви предложим професионални услуги – от частични подобрения до цялостно реновиране на имота!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 137,700€
  • Size: 81 кв.м
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Етаж от къща
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2
  • Heating: Electricity
  • City Търговище
  • Region Област Търговище
  • Квартал Център