Продава се Етаж от къща в Варна, Център – 190 кв.м за 1527 €/кв.м

  • 290,000€
  • 1,526€/m²
Област Варна, гр. Варна, Център
Продава се Етаж от къща в Варна, Център - 190 кв.м за 1527 €/кв.м - Снимка #4
  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 190
  • sqm
  • 1950
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Център
  • 290,000€
  • 1,526€/m²

Накратко за имота

  • Етаж от къща
  • Property Type
  • 190
  • sqm
  • 1950
  • Building Year

Description

TOП ЛОКАЦИЯ ! В СЪРЦЕТО НА ГРЪЦКАТА МАХАЛА !

Имоти ПРЕМИЕР предлага на вашето внимание етаж от къща в най–предпочитаният район на град ВАРНА.

Втори жилищен етаж от къща с обща площ от 190 м2 от които 95 м2 са мансарта (за безвъзмездно ползване) .

Благодарение на добрата си локация имотът е подходящ за следните дейности: адвокатска кантора,лекарски кабинети, офисна дейност както и жилищни нужди.

ИДЕАЛЕН ЦЕНТЪР

Четири спални, кухня вестибюл обзаведен за живеене или бизнес с нощувки.

Ние от екипа на ‘Имоти Премиер’ ще Ви помогнем в търсенето на мечтаното от Вас жилище ,като се ангажираме да получите професионални съвети, както и изрядни документи след пълна проверка на имота. При желание на клиента съдействаме за отпускане на банков кредит при най-изгодни условия. Разчитайте на нашата подкрепа до самото финализиране на сделката! За повече информация и оглед моля позвънете на посочените телефони . Код на обявата : 320669

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 290,000€
  • Size: 190 кв.м
  • Building Year: 1950
  • Property Type: Етаж от къща
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3
  • Heating: Локално
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Център