Продава се Гараж / Паркомясто в Асеновград – 15 кв.м за 68 €/кв.м

  • 1,020€
  • 68€/m²
Област Пловдив, гр. Асеновград
Продава се Гараж / Паркомясто в Асеновград - 15 кв.м за 68 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Гараж / Паркомясто в Асеновград - 15 кв.м за 68 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Гараж / Паркомясто в Асеновград - 15 кв.м за 68 €/кв.м - Снимка #6
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 15
  • sqm
For sale Private
Област Пловдив, гр. Асеновград
  • 1,020€
  • 68€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 15
  • sqm

Description

Продавам гаражната клетка, която в добро състояние, видно от снимките. Дъното на гаража е замонолитено с не много здрав бетон – необходимо е да се изкърти. Размерите са както следва:

Дължина: 5,00 м

Широчина: 3,00 м

Височина: 2,00 м

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 1,020€
  • Size: 15 кв.м