Продава се Гараж / Паркомясто в Пловдив, Мараша – 20 кв.м за 1998 €/кв.м

  • 39,950€
  • 1,998€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 20
  • sqm
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Мараша
  • 39,950€
  • 1,998€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 20
  • sqm

Description

Продавам партерен гараж на тиха и спокойна уличка в Мараша. С отделни партиди за ток и за вода.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 39,950€
  • Size: 20 кв.м