Продава се Гараж / Паркомясто в Пловдив, Южен – 14 кв.м за 715 €/кв.м

  • 10,000€
  • 714€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 14
  • sqm
For sale Private
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 10,000€
  • 714€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 14
  • sqm

Description

Продавам паркомясто с площ 14.3 кв.м, разположено в комплекс Оазис 4 .

Паркингът разполага с контролиран достъп, видеонаблюдение и заключваща скоба, които осигуряват максимална сигурност.

Цената е фиксирана и не подлежи на коментар.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 10,000€
  • Size: 14 кв.м