Продава се Гараж / Паркомясто в София, Витоша – 24 кв.м за 1959 €/кв.м

  • 47,000€
  • 1,958€/m²
Област София-град, гр. София, Витоша
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 24
  • sqm
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Витоша
  • 47,000€
  • 1,958€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 24
  • sqm

Description

Хоум лайт представя подземен гараж в кв. Витоша. Имотът се намира в жилищна сграда, която има акт 16 от 2009г.

Площта на гаража е 24 кв.м., като е с лесен достъп и маневриране.

Гаражът се намира в подземен паркинг с контролиран достъп.

Подземният паркинг е в отлично състояние и е напълно сух.

За повече информация и огледи, този номер ще Ви е необходим – 6626.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 47,000€
  • Size: 24 кв.м