Продава се Гараж / Паркомясто в Стара Загора, Била – 20 кв.м за 1490 €/кв.м

  • 29,800€
  • 1,490€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Била
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 20
  • sqm
For sale Private
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Била
  • 29,800€
  • 1,490€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 20
  • sqm

Description

Продавам гараж в Стара Загора, район

Сити Център.

Площ: 20 кв.м

Снабден с ток и вода.

Лесен достъп, гаражът е наземен, подходящ за автомобил или склад.

Изключително удобно местоположение, близо до основни артерии. Подходящ е както за лично ползване, така и за инвестиция.

За повече информация и оглед, моля, свържете се

тел: 08******33

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 29,800€
  • Size: 20 кв.м