Продава се Гараж / Паркомясто в Варна, Бриз – 13 кв.м за 1247 €/кв.м

  • 16,200€
  • 1,246€/m²
Област Варна, гр. Варна, Бриз
  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 13
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Бриз
  • 16,200€
  • 1,246€/m²

Накратко за имота

  • Гараж / Паркомясто
  • Property Type
  • 13
  • sqm

Description

Само в ЕРА Лайф! Открито паркомясто с площ 12,50 кв.м., находящо се във вътрешния двор на жилищна кооперация. Имотът се намира на 50 м от главния булевард Княз Борис I. В съседство има още едно паркомясто.

Районът е застроен с нови сгради и трудно се намират места за паркиране. Район “Бриз” – един от най-предпочитаните райони за живеене в морския град, поради близостта си до делфинариума, морската градина и плажа. Редовни автобусни линии, голям супермаркет и др. Код: 0708096

Оферта №0708096

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 16,200€
  • Size: 13 кв.м