Продава се Хотел в Сапарева баня – 690 кв.м за 319 €/кв.м

  • 220,000€
  • 319€/m²
Област Кюстендил, гр. Сапарева баня
Продава се Хотел в Сапарева баня - 690 кв.м за 319 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Хотел в Сапарева баня - 690 кв.м за 319 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Хотел в Сапарева баня - 690 кв.м за 319 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Хотел в Сапарева баня - 690 кв.м за 319 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Хотел в Сапарева баня - 690 кв.м за 319 €/кв.м - Снимка #8
  • Хотел
  • Property Type
  • 690
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Кюстендил, гр. Сапарева баня
  • 220,000€
  • 319€/m²

Накратко за имота

  • Хотел
  • Property Type
  • 690
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Агенция за Недвижими Имоти”Positive Trade” продава сграда на два етажа със застроена площ от 345м2 в гр.Сапарева баня.Състои се от избено помещение,два етажа с по три големи помещения и коридори,санитарни възли и таван.Сградата е санирана отвън,ремонтирана вътре и сменена дограма.Парцелът е с отстъпено право на строеж.Цена 220хил.евро.08******41

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 220,000€
  • Size: 690 кв.м
  • Building Year: 1985