Продава се Къща в Бургас, Долно Езерово – 225 кв.м за 1045 €/кв.м

  • 235,000€
  • 1,044€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Долно Езерово
Продава се Къща в Бургас, Долно Езерово - 225 кв.м за 1045 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в Бургас, Долно Езерово - 225 кв.м за 1045 €/кв.м - Снимка #5
  • House
  • Property Type
  • 225
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Долно Езерово
  • 235,000€
  • 1,044€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 225
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ПРИМЕА недвижими имоти продава стилна двуетажна къща на етап “проект” в кв. Долно езерово, гр. Бургас. Разположена е в самостоятелен парцел, с РЗП 225 кв.м. и двор 500 кв.м. На първия етаж е предвидена просторна всекидневна с кухня, баня и тоалетна, коридор и стълбище, гараж. Вторият етаж се състои от три големи спални, едната от които с баня и тоалетна, както и още една баня с тоалетна на етажа. Всяка от спалните има излаз към прилежащата й тераса.

За удобство на жителите кварталът разполага с училище, детска градина,магазини,спортни игрища и редовен градски транспорт. Само на 10 минути с автомобил от Бургас, този дом би бил идеалното място за всеки, който търси баланс между градския комфорт и близостта с природата.

Свържете се с нас за повече информация.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 235,000€
  • Size: 225 кв.м
  • Земя: 500 кв.м
  • Building Year: 2025
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: В строеж
  • City Бургас
  • Region Област Бургас
  • Квартал Долно Езерово