Продава се Къща в Бургас, Ветрен – 55 кв.м за 528 €/кв.м

  • 29,000€
  • 527€/m²
Област Бургас, гр. Бургас, Ветрен
  • House
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Бургас, Ветрен
  • 29,000€
  • 527€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

Директно от собственик! Възможен коментар при депозит!

Къща 55 кв.м, двор 1000 кв.м, равен

2 сонди

Състои се от две спални, хол с кухня, баня с тоалетна.

Редовен градски транспорт.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 29,000€
  • Size: 55 кв.м
  • Земя: 1000 кв.м
  • Building Year: 2008
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished
  • City Бургас
  • Region Област Бургас
  • Квартал Ветрен