Продава се Къща в Долна Митрополия – 128 кв.м за 688 €/кв.м

  • 88,000€
  • 688€/m²
Област Плевен, гр. Долна Митрополия
Продава се Къща в Долна Митрополия - 128 кв.м за 688 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в Долна Митрополия - 128 кв.м за 688 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в Долна Митрополия - 128 кв.м за 688 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в Долна Митрополия - 128 кв.м за 688 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Къща в Долна Митрополия - 128 кв.м за 688 €/кв.м - Снимка #8
  • House
  • Property Type
  • 128
  • sqm
  • 1983
  • Building Year
For sale Private
Област Плевен, гр. Долна Митрополия
  • 88,000€
  • 688€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 128
  • sqm
  • 1983
  • Building Year

Description

Продажба от собственик на имот в гр. Долна Митрополия (10км от гр. Плевен) Предлагам имот без посредници, агенции, брокери и допълнителни такси. Имота се състои от две жилищни сгради. Основна и лятна кухня. Основна – жилищна сграда от 93 кв.м., предлагаща входно антре- трапезария с кухня, коридор осигуряващ достъп до стаите без преход.Спалня (1)-напълно реновирана, прясно боядисана, освежена, светла и изключително топла. Следва голям и просторен хол, а до него и спалня (2) с уникален гардероб и спалня правени по поръчка. В основната жилищна сграда има монтирана нова душ-кабина. Имота включва втора жилищна сграда състояща се от кухненски бокс и всекидневна, спалня и трапезария с отделен санитарен възел, както и съвременен климатик. Разположената на 34кв.м. лятна кухня има отделен вход от основната жилищна постройка и може да се използва напълно самостоятелно.

ВИК и канализационните инсталации са в пълна изправност и функционалност. Покривът е нов (2022г.). Имота е добре поддържан и обитаван до скоро целогодишно. Дворното място впечатлява с изключителните 879кв.м., множество овощни дръвчета, плодородна земя и най – вече със собственият функциониращ кладенец. Освен всичко имота включва собствен гараж с канал и работилница достатъчно голяма да съхрани вещи и инструменти. Къщата разполага и с голямо мазе (изба), както и с широк навес (сушина), използваема за вещи и складиране.