Продава се Къща в Пловдив, Беломорски – 142 кв.м за 1550 €/кв.м

  • 220,000€
  • 1,549€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Беломорски
Продава се Къща в Пловдив, Беломорски - 142 кв.м за 1550 €/кв.м - Снимка #4
  • House
  • Property Type
  • 142
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Беломорски
  • 220,000€
  • 1,549€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 142
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Реф. номер: 298

Предлагаме ви да закупите ДВУЕТАЖНА РЕДОВА КЪЩА в кв. Беломорски!

Основни характеристики на имота:

– Площ: 142кв.м, 200кв. двор

– Разпределение: Първи етаж: Просторен и светъл хол с кухненски бокс, баня с тоалетна, входно антре и килер. Втори етаж: Три спални, едната от които е със собствен санитарен възел, другата е дрешник. На етажа има още една баня с тоалетна и панорамна тераса към една от спалните.

– Вид строителство: Нова, тухла

– Етажност: 1 от 2

– Паркиране: Две паркоместа

Състояние на имота: Къщата ще бъде издадена на шпакловка и замазка, ел. до ключ, ВиК до тапа, Rehal PVC с троен стъклопакет, блиндирана входна врата, което ви позволява да си я отремонтирате и обзаведете по свой собствен вкус. За по-голямо удоство къщите са с изградена инсталация за подово отопление и централно ВиК.

Локация: Намира се на спокойна и комуникативна локация, в близост до всичко необходимо за Вас и Вашето семейство.

За повече информация и организиране на огледи, моля, свържете се с нас на посочения номер, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 298

Лайт Хоум имоти е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, както и съдействие при подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.