Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив – 200 кв.м за 1610 €/кв.м

  • 322,000€
  • 1,610€/m²
Област Пловдив, с. Белащица
Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив - 200 кв.м за 1610 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив - 200 кв.м за 1610 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив - 200 кв.м за 1610 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив - 200 кв.м за 1610 €/кв.м - Снимка #7
  • House
  • Property Type
  • 200
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, с. Белащица
  • 322,000€
  • 1,610€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 200
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Предлагаме къщата за продажба на място с прекрасна гледка. Лесен достъп. Дворът е ограден и индивидуален. Къщата е с модерна визия на два етажа , всеки от който е с по 100 кв.м. площ. Първият етаж се състои от коридор, голям хол, трапезария с кухненски бокс с площ от 47 кв.м. От хола се излиза на веранда с площ от 20 кв.м. На същия етаж има още помощно помещение, баня и тоалетна. От коридора по стълбище се стига до вторият етаж , който се състои от коридор, две просторни спални с тераси към тях, баня с тоалетна. Има и трета родителска спалня, която е със собствена баня , тоалетна и гардеробно помещение. Къщата е изградена с качествени строителни материали. Външната изолация е от каменна вата, дограмата е 6 камерна с троен стъклопакет. Дворът ще бъде павиран и озеленен. Има предвидени и паркоместа в двора.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 322,000€
  • Size: 200 кв.м
  • Земя: 487 кв.м
  • Building Year: 2025
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City с. Белащица
  • Region Област Пловдив