Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив – 268 кв.м за 1064 €/кв.м

  • 285,000€
  • 1,063€/m²
Област Пловдив, с. Белащица
Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив - 268 кв.м за 1064 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив - 268 кв.м за 1064 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив - 268 кв.м за 1064 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в с. Белащица, Област Пловдив - 268 кв.м за 1064 €/кв.м - Снимка #7
  • House
  • Property Type
  • 268
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, с. Белащица
  • 285,000€
  • 1,063€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 268
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

ЕКСКЛУЗИВНО ОТ ПОПОВ КОНСУЛТ

Представяме Ви архитектурен проект на страхотна двуетажна къща с РЗП 268,43 кв.м, която при интерес може да бъде построена в самостоятелен двор от 515 кв.м в с. Белащица, на тихо и спокойно място с изглед към гр. Пловдив и Родопите, с достъп по асфалтирана улица и бетониран вътрешен път.

Пространството на къщата е практично разпределено.

Първият етаж се състои от антре, просторна кухня с хол и трапезария с чиста площ от 68,96 кв.м с излаз към покрита веранда, баня с тоалетна, отделно перално помещение, склад и спалня за гости.

На втория етаж са разположени коридор и общо три спални – родителска със собствена баня с тоалетна и гардеробна и излаз на тераса, втора спалня с излаз на тераса и трета самостоятелна спалня, допълнителен санитарен възел.

Ще се издава на шпакловка и замазка с изградени ВиК, ел. инсталация с монтирани ключове, контакти и ел. табла, прекаран кабел за телевизия и интернет, немска дограма с троен стъклопакет (4 сезона) и входни блиндирани врати.

Възможност за индивидуални и гъвкави схеми на плащане.

ПОПОВ КОНСУЛТ – С ОТНОШЕНИЕ И ГРИЖА КЪМ ВАШИЯ ИМОТ!

Предлагаме Ви да се възползвате от професионално кредитно посредничество при ипотека, потребителски кредит и рефинансиране! 

Разбираме колко е трудно да намерите своето жилище и имаме за цел да направим Вашата мечта – реалност! 

За повече информация се свържете с нас на посочените телефони!