Продава се Къща в с. Близнак, Област Бургас – 84 кв.м за 298 €/кв.м

  • 25,000€
  • 298€/m²
Област Бургас, с. Близнак
  • House
  • Property Type
  • 84
  • sqm
  • 1977
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Близнак
  • 25,000€
  • 298€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 84
  • sqm
  • 1977
  • Building Year

Description

Компания Х представя на Вашето внимание къща в Камено.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Къща в гр. Камено спокойно и добре уредено населено място с отлична инфраструктура и бърз достъп до морския град Бургас.. Идеална за целогодишно живеене или уикенд почивки.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Къщата разполага с площ от 108 кв.м. в следното функционално разпределение: 2 Спални отделно хол с кухненски бокс и отделно баня и тоалетна.

СЪСТОЯНИЕ: За удобството на новите собственици, Къщата се предлага необзаведена.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******83 и цитирайте кода към имота: 86022

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 25,000€
  • Size: 84 кв.м
  • Земя: 720 кв.м
  • Building Year: 1977
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Electricity