Продава се Къща в с. Българи, Област Бургас – 120 кв.м за 309 €/кв.м

  • 37,000€
  • 308€/m²
Област Бургас, с. Българи
  • House
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1960
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Българи
  • 37,000€
  • 308€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1960
  • Building Year

Description

Само от Ем Джи Естейт.

Ключ в офиса!

Двуетажна къща с площ от 120 кв. м.

Първи етаж- антре, кухненски бокс, две спални, килер, баня и WC.

Втори етаж- три спални и балкон.

Дворно място – 647 кв.м. Имотът се намира в централната част на селцето.

Със закупуването на един такъв прекрасен имот, човек може да започне един по-смислен и природосъобразен начин на живот.

**Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време, като за целта се свържете с нас на посочените телефони и цитирате този код: МП-44593.

**Агенция „Ем Джи Естейт“ е член на НСНИ и администратор на лични данни.

**Преди огледа се провежда среща в нашия офис, за да се запознаем с изискванията Ви и за да оформим документи съгласно ЗЗД и ЗМИП.

**По време на огледа се подписва Протокол за оглед.

**За този имот се дължи комисион към агенцията в размер на 3% без ДДС.

**Предлагаме Ви юридическо съдействие през целия процес на покупката,

**Лицензиран кредитен консултант ще Ви съдейства при банково кредитиране.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 37,000€
  • Size: 120 кв.м
  • Земя: 647 кв.м
  • Building Year: 1960
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Гредоред
  • Total Floors: 2
  • Heating: Без отопление
  • Building Condition: Finished
  • City с. Българи
  • Region Област Бургас
  • Country Bulgaria

0 Review

Sort by:
Leave a Review