Продава се Къща в с. Драгоданово, Област Сливен – 677 кв.м за 196 €/кв.м

  • 132,600€
  • 196€/m²
Област Сливен, с. Драгоданово
Продава се Къща в с. Драгоданово, Област Сливен - 677 кв.м за 196 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в с. Драгоданово, Област Сливен - 677 кв.м за 196 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в с. Драгоданово, Област Сливен - 677 кв.м за 196 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в с. Драгоданово, Област Сливен - 677 кв.м за 196 €/кв.м - Снимка #7
  • House
  • Property Type
  • 677
  • sqm
  • 1975
  • Building Year
For sale Private
Област Сливен, с. Драгоданово
  • 132,600€
  • 196€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 677
  • sqm
  • 1975
  • Building Year

Description

Къщата е построена 70години но е подновена много добре и подържана 8 декара 677

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 132,600€
  • Size: 677 кв.м
  • Земя: 8 кв.м
  • Building Year: 1975
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished
  • City с. Драгоданово
  • Region Област Сливен