Продава се Къща в с. Дрангово, Област Пловдив – 400 кв.м за 320 €/кв.м

  • 128,000€
  • 320€/m²
Област Пловдив, с. Дрангово
Продава се Къща в с. Дрангово, Област Пловдив - 400 кв.м за 320 €/кв.м - Снимка #4
  • House
  • Property Type
  • 400
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, с. Дрангово
  • 128,000€
  • 320€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 400
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Компания `Х` представя на Вашето внимание Къща с.Дрангово.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Дрангово е спокойно село, разположено в близост до град Пловдив, което предлага тиха и зелена среда, подходяща за отдих и постоянно живеене. Къща в Дрангово съчетава предимствата на природната тишина с удобния достъп до основни пътни артерии и градска инфраструктура. Районът е подходящ както за семеен живот, така и за инвестиция – било то в селски туризъм, ваканционен имот или малък бизнес. Отлична възможност за хора, търсещи баланс между спокойствие и практичност.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Имотът разполага с площ от 400 кв.м.разгърната в следното функционално :основна триетажна къща с мансарден етаж и допълнителна втора къща в двора. Основната къща разполага с общо 8 стаи, разпределени както следва: два етажа по 70 кв.м. и два етажа по 80 кв.м., включително просторен хол с тераса от 30 кв.м., трапезария, кухненски бокс, четири спални, две бани с тоалетни и мансарден етаж. Вътрешно стълбище свързва всички нива, от гаража с канал до най-горния етаж. Втората къща е на два етажа по 50 кв.м. с разпределение – по две стаи и коридор на етаж, осигуряваща допълнителни 4 стаи, подходящи за гости, роднини или отдаване под наем.

СЪСТОЯНИЕ:Имотът се предлага напълно обзаведен.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******90 и цитирайте кода към имота:34763