Продава се Къща в с. Габарево, Област Стара Загора – 100 кв.м за 765 €/кв.м

  • 76,500€
  • 765€/m²
Област Стара Загора, с. Габарево
  • House
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1960
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, с. Габарево
  • 76,500€
  • 765€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1960
  • Building Year

Description

Локация – с. Габарево, в близост до хранителен магазин.

Двор – 760 кв.м.

Къщата е на един етаж – кухня с всекидневна, две спални, вътрешни баня и тоалетна. Два отделни входа. Строителство – тухла, на плочи.

Допълнителна информация може да получите на посочените телефони.

Агенция АТЛАНТ 4 предлага съдействие при кандидатстване за кредити (потребителки и ипотечни) на физически лица и фирми. Ние ще Ви насочим към кредитна институция, чиито условия на кредитиране са най – подходящи за Вас. Услугата не е обвързана с покупка на имот!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 76,500€
  • Size: 100 кв.м
  • Земя: 760 кв.м
  • Building Year: 1960
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City с. Габарево
  • Region Област Стара Загора