Продава се Къща в с. Гецово, Област Разград – 55 кв.м за 788 €/кв.м

  • 43,350€
  • 788€/m²
Област Разград, с. Гецово
Продава се Къща в с. Гецово, Област Разград - 55 кв.м за 788 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в с. Гецово, Област Разград - 55 кв.м за 788 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в с. Гецово, Област Разград - 55 кв.м за 788 €/кв.м - Снимка #6
  • House
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 1940
  • Building Year
For sale Agency
Област Разград, с. Гецово
  • 43,350€
  • 788€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 55
  • sqm
  • 1940
  • Building Year

Description

Продава се къща с голям двор в с.Гецово. Целият парцел е с площ от 694 кв.м. Къщата е с площ 55кв.м и се състои от три стаи. Има и още една постройка в имота с площ 37 кв.м която може да бъде обособена като гараж. Изравнен и добре поддържан двор.

Къща на един етаж с каменна основа!

с.Гецово.

Равен двор! Добра локация! Южно изложение!

Обади се СЕГА и цитирай този код 624668.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 43,350€
  • Size: 55 кв.м
  • Земя: 700 кв.м
  • Building Year: 1940
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City с. Гецово
  • Region Област Разград