Продава се Къща в с. Гита, Област Стара Загора – 80 кв.м за 96 €/кв.м

  • 7,650€
  • 95€/m²
Област Стара Загора, с. Гита
  • House
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Private
Област Стара Загора, с. Гита
  • 7,650€
  • 95€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Къщата се намира в центъра на село Гита . Има ток , вода , кладенец , стопански постройки и два декара дворно място . Редовен транспорт до гр. Чирпан . За повече информация на посочения тел. номер . В имота не се живее от много години , постройките са в лошо състояние , затова цената е такава .

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 7,650€
  • Size: 80 кв.м
  • Земя: 2000 кв.м
  • Building Year: 1980
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished
  • City с. Гита
  • Region Област Стара Загора