Продава се Къща в с. Голям чардак, Област Пловдив – 78 кв.м за 706 €/кв.м

  • 55,000€
  • 705€/m²
Област Пловдив, с. Голям чардак
  • House
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 1930
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, с. Голям чардак
  • 55,000€
  • 705€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 1930
  • Building Year

Description

Компания `Х` представя на Вашето внимание къща в с.Голям Чардак!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Асеновград е привлекателен град за живеене благодарение на съчетанието между красива природа и богато културно-историческо наследство. Разположен в подножието на Родопите, градът предлага чист въздух, спокойствие и възможности за разходки и туризъм. Близостта му до Пловдив го прави удобен за хора, които работят в големия град, но предпочитат по-спокоен начин на живот. Асеновград разполага с добра инфраструктура, училища, детски градини и здравни заведения. Освен това е известен с винопроизводството си и множество църкви и манастири, които създават уникална атмосфера и духовно богатство. същото за Тракия

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:Разполага с площ на къщата от 78 кв.м. и площ на двора 2400 кв.м.

СЪСТОЯНИЕ:Имотът е за ремонт!

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******90 и цитирайте кода към имота: 83583