Продава се Къща в с. Николаевка, Област Варна – 78 кв.м за 654 €/кв.м

  • 50,990€
  • 654€/m²
Област Варна, с. Николаевка
Продава се Къща в с. Николаевка, Област Варна - 78 кв.м за 654 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в с. Николаевка, Област Варна - 78 кв.м за 654 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в с. Николаевка, Област Варна - 78 кв.м за 654 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в с. Николаевка, Област Варна - 78 кв.м за 654 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Къща в с. Николаевка, Област Варна - 78 кв.м за 654 €/кв.м - Снимка #8
  • House
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, с. Николаевка
  • 50,990€
  • 654€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Уважаеми клиенти,

Предлагаме за продажба масивна къща строена от камък ,тухла и гредоред.

На етаж сутерен са разположени коридор ,кухня,стая за живеене ,БТ и помещение

ползвано за маза-склад.Ток и вода на партиди.

По външни стълби ,на етаж втори разпределението е едентично,с коридор и две спални.

Къщата е много добре подържана,като на приземния етаж е подменена дограмата с PC.

В двора има стопанска постройка 87 м2,която се е ползвала за работилница.

Много добре подържан двор,ограден с ограда,с овощни дървета и лозов масив.

Селото е на 28 км от гр.Варна и на 8 от гр.Суворово.

Редовен транспорт,чист въздух,тихо и спокойно ,селото е подходящо за постоянно живеене

предпочитано от много млади семейства.

Близоста му до два язовира го прави място подходящо за релакс и отмора.

Фирма РОНЕВА ще ви съдейства с подготовката на документацията и ще бъде с вас до

финализиране на сделката.

Реф.№ 50219

www.roneva.bg

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 50,990€
  • Size: 78 кв.м
  • Земя: 1430 кв.м
  • Building Year: 1990
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Гредоред
  • Total Floors: 1
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished

Amenities

  • City с. Николаевка
  • Region Област Варна