Продава се Къща в с. Новаково, Област Пловдив – 96 кв.м за 532 €/кв.м

  • 51,000€
  • 531€/m²
Област Пловдив, с. Новаково
  • House
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 1960
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, с. Новаково
  • 51,000€
  • 531€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 1960
  • Building Year

Description

Компания `Х` представя на Вашето внимание невероятна къща в с.Нововаково!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Село Новаково е малко село, разположено в Южна България, в област Пловдив и община Асеновград. То се намира в живописен район в полите на Родопите и е известно с красивата си природа, традиционния си селски облик и спокойствието,което предлага.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Разполага с площ от 96кв.м. : Разположение на първи етаж: две стаи, коридор, баня и тоалетна и дрешник. Втори етаж – две големи стаи.

Заповядайте да Ви я покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08*********90 или на 08*********90 и цитирайте кода към имота:68311

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 51,000€
  • Size: 96 кв.м
  • Земя: 100 кв.м
  • Building Year: 1960
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Electricity