Продава се Къща в с. Остър камък, Област Хасково – 80 кв.м за 185 €/кв.м

  • 14,790€
  • 185€/m²
Област Хасково, с. Остър камък
  • House
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1900
  • Building Year
For sale Private
Област Хасково, с. Остър камък
  • 14,790€
  • 185€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1900
  • Building Year

Description

Къща за ремонтиране с 3700 кв.м дворно място с питейна и поливна вода.Имота е в непосредствена близост до язовир с гледка към гора.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 14,790€
  • Size: 80 кв.м
  • Земя: 3700 кв.м
  • Building Year: 1900
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Гредоред
  • Total Floors: 1
  • Heating: Без отопление
  • Building Condition: В строеж
  • City с. Остър камък
  • Region Област Хасково