Продава се Къща в с. Рашка Гращица, Област Кюстендил – 81 кв.м за 114 €/кв.м

  • 9,180€
  • 113€/m²
Област Кюстендил, с. Рашка Гращица
  • House
  • Property Type
  • 81
  • sqm
  • 1930
  • Building Year
For sale Private
Област Кюстендил, с. Рашка Гращица
  • 9,180€
  • 113€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 81
  • sqm
  • 1930
  • Building Year

Description

Продавам имот в село Рашка Гращица, община Невестино, Кюстендил, имота се намира на главен път близо до центъра на селото в съседство с кметството и на броени метри от спирката,

(ВАЖНО) В имота има стара къща която е строена 1930г. и е за основен ремонт или събаряне. В двора има и други постройки(плевня 20кв.м.).

В имота има прокарани вода, ток и трифазен ток.

По скица двора е 433 кв.м къщата е 81кв.м.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 9,180€
  • Size: 81 кв.м
  • Земя: 433 кв.м
  • Building Year: 1930
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Гредоред
  • Total Floors: 2
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished
  • City с. Рашка Гращица
  • Region Област Кюстендил