Продава се Къща в с. Труд, Област Пловдив – 110 кв.м за 680 €/кв.м

  • 74,806€
  • 680€/m²
Област Пловдив, с. Труд
Продава се Къща в с. Труд, Област Пловдив - 110 кв.м за 680 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в с. Труд, Област Пловдив - 110 кв.м за 680 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в с. Труд, Област Пловдив - 110 кв.м за 680 €/кв.м - Снимка #6
  • House
  • Property Type
  • 110
  • sqm
  • 1984
  • Building Year
For sale Private
Област Пловдив, с. Труд
  • 74,806€
  • 680€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 110
  • sqm
  • 1984
  • Building Year

Description

Едноетажна разгъната къща с 2 входа с обща площ 110м² и прилежащ ,заграден двор 1370м² с лице 25 метра. Има партида ток и вода. Разположена на спокойно място.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 74,806€
  • Size: 110 кв.м
  • Земя: 1370 кв.м
  • Building Year: 1984
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City с. Труд
  • Region Област Пловдив