Продава се Къща в с. Ярджиловци, Област Перник – 95 кв.м за 864 €/кв.м

  • 82,000€
  • 863€/m²
Област Перник, с. Ярджиловци
Продава се Къща в с. Ярджиловци, Област Перник - 95 кв.м за 864 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в с. Ярджиловци, Област Перник - 95 кв.м за 864 €/кв.м - Снимка #5
  • House
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Перник, с. Ярджиловци
  • 82,000€
  • 863€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Риълти партнърс продава ЕКСЛУЗИВНО масивна двуетажна къща със сутерен и гараж намираща се в с. Ярджиловци с РЗП 95 кв.м Дворно място от 623 кв.м с допълнителна постройка едноетажна стара къща за тотален ремонт (реконструция или бутане)

Къщата която предлагаме е с две големи и една малка тераси.

Суретена и 1 – вият етаж са: Антре, дневна, кухненски бокс с трапезария, тоалетна тераса.

2 – ри етаж: Две спални, баня и тераса

Къщата се намира в близост до главният път Батановци – Ярджиловци. на тихо и спокойно място с постоянно живущи съседи наоколо. Отличен път, ежегоден достъп!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 82,000€
  • Size: 95 кв.м
  • Земя: 623 кв.м
  • Building Year: 1985
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished

Amenities

  • City с. Ярджиловци
  • Region Област Перник