Продава се Къща в с. Златитрап, Област Пловдив – 80 кв.м за 1875 €/кв.м

  • 149,999€
  • 1,875€/m²
Област Пловдив, с. Златитрап
Продава се Къща в с. Златитрап, Област Пловдив - 80 кв.м за 1875 €/кв.м - Снимка #4
  • House
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1999
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, с. Златитрап
  • 149,999€
  • 1,875€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 1999
  • Building Year

Description

оф.21846

ПЛОЧА !! ДВОР 654кв.м !! РЗП 80КВ.М !! Предлагаме Ви да закупите къща в с. Златитрап , състояща се от ХОЛ , КУХНЯ , СПАЛНЯ , БАНЯ И ТОАЛЕТНА , ДВЕ ТЕРАСИ И ВХОДНО АНТРЕ . Към жилището има и таванско помещение и сутеренен етаж , който се използва за изба . Жилището е без съвременни подобрения и е за тотален ремонт , което Ви дава пълната възможност да го отремонтирате и обзаведете по ваш вкус . Намира се на спокойна локация , но и само на няколко минути от големия град .

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 149,999€
  • Size: 80 кв.м
  • Земя: 654 кв.м
  • Building Year: 1999
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished

Amenities

  • City с. Златитрап
  • Region Област Пловдив