Продава се Къща в Шумен, Боян Българанов 1 – 56 кв.м за 547 €/кв.м

  • 30,600€
  • 546€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, Боян Българанов 1
  • House
  • Property Type
  • 56
  • sqm
  • 2022
  • Building Year
For sale Private
Област Шумен, гр. Шумен, Боян Българанов 1
  • 30,600€
  • 546€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 56
  • sqm
  • 2022
  • Building Year

Description

Продавам дървена къща в къмпинг “Якото Място” – област Бургас

Къщата е разположена в прекрасен къмпинг на Бургас, в сърцето на природата, но същевременно лесно достъпна. Напълно обзаведена! Тя е с размери 7х8 метра и е подходяща за 6 човека. Идеална е за вашата почивка или за инвестиция в отдаване под наем.

Предимства:

Обзаведена: Къщата е напълно обзаведена с мебели и електроуреди, готова за ползване веднага!

Три сезона на експлоатация: Къщата е в експлоатация вече три сезона, като е успешно отдаванa под наем (120-150 лв на вечер в зависимост от периода).

Възможност за преместване: Ако новият собственик желае, къщата може да бъде преместена на ново място или да остане в текущия къмпинг.

Инвестиция с доходност: Отлична възможност за инвестиция с възможност за доходи още от първия сезон!

Спокойствие и природа: Къмпингът предлага уединение и красиви природни пейзажи, перфектно място за отдих.

Цена – 60 000 лв. с ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОГОВАРЯНЕ!

За повече информация, снимки или оглед, свържете се с МЕН на лично съобщение!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 30,600€
  • Size: 56 кв.м
  • Земя: 1 кв.м
  • Building Year: 2022
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Друго
  • Total Floors: 1
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City Шумен
  • Region Област Шумен
  • Квартал Боян Българанов 1