Продава се Къща в София, 7-ми 11-ти километър – 180 кв.м за 213 €/кв.м

  • 38,250€
  • 212€/m²
Област София-град, гр. София, 7-ми 11-ти километър
Продава се Къща в София, 7-ми 11-ти километър - 180 кв.м за 213 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в София, 7-ми 11-ти километър - 180 кв.м за 213 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в София, 7-ми 11-ти километър - 180 кв.м за 213 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в София, 7-ми 11-ти километър - 180 кв.м за 213 €/кв.м - Снимка #7
  • House
  • Property Type
  • 180
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, 7-ми 11-ти километър
  • 38,250€
  • 212€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 180
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

Продавам масивна тухлена къща на 3 етажа,между етажите са плочи! Вътрешни стълби, 1 етаж се състои от баня и тоалетна отделно,кухненски бокс с голяма трапезария от 20 кв, камина с водна риза и радиатори на първи и втори етаж! Втори етаж: 3 спални! Трети етаж е високо подпокривно пространство с изградена тераса,но се нуждае от ремонт всеки да си го направи както иска! Водопровод и канализация има вкарани в къщата само на 1 етаж! В двора има изграден навес и външна чешма! ОБЯВАТА Е ОТ ЧАСТНО ЛИЦЕ И БРОКЕРИ НЕ ЖЕЛАЯ ДА МЕ ПРИТЕСНЯВАТ!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 38,250€
  • Size: 180 кв.м
  • Земя: 320 кв.м
  • Building Year: 1989
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 3
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал 7-ми 11-ти километър