Продава се Къща в София, Орландовци – 170 кв.м за 750 €/кв.м

  • 127,500€
  • 750€/m²
Област София-град, гр. София, Орландовци
Продава се Къща в София, Орландовци - 170 кв.м за 750 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в София, Орландовци - 170 кв.м за 750 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в София, Орландовци - 170 кв.м за 750 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в София, Орландовци - 170 кв.м за 750 €/кв.м - Снимка #7
  • House
  • Property Type
  • 170
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Орландовци
  • 127,500€
  • 750€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 170
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Собственик продава къща в с.Хераково община Божурище 170кв.м.и прилежащ двор 555кв.м с акт 16 в комплекс от 4 къщи

Намира се на 20км.от София и 2 км.от язовир

Отлична инфраструктура, асфалтов път, прекрасна панорама, тишина и спокойствие

Без посредници, брокери и комисионни

Цената е в евро

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 127,500€
  • Size: 170 кв.м
  • Земя: 555 кв.м
  • Building Year: 2024
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Локално
  • Building Condition: Finished

Amenities

  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Орландовци